top of page
ico1_FabrikaOtomasyonu.fw.png

Çözüm Sunduğumuz Protokoller

Çözüm Sunduğumuz PLC Markaları

FABRİKA OTOMASYONU

Buharlı makinelerin üretimi ve yaygınlaşmasıyla endüstri devrimi başlayıp birçok aşamalardan geçerek günümüz teknolojisine ulaşmıştır. Bu aşamalarda üç defa büyük dönüşümlerle dördüncü olarak "Endüstri 4.0" ünvanıyla fabrikalarımızın gelişim ve yönetimine yön vermektedir. Kazan-kazan metoduyla fabrikanızın teknolojik gelişmelere entegrasyonunu sağlayıp son endüstri devrimine uyumunuzu sağlıyoruz. 

Kolay Yöntem

Kolay Yönetim

Kontrol ünitelerinizin görselliği gerçek sistemle aynı yapılarak kolay yönetim sağlanmaktadır. Farklı vardiyalarda ve işçi sirkülasyonlu fabrikalarda oryantasyon süresini minimuma indirmektedir.

Arıza Tespiti

Arıza Tespiti

Sisteminizdeki ünitelerin bire bir renk değişimleri sağlanarak makine üzerindeki anlık durum takibini kolaylıkla yapabilirsiniz.  Makine ikonlarına renk tanımlamaları yapılarak, sistemi bütünsel olarak algılayıp, arıza oluşum proseslerini kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Senkron Kontrol

Senkron Kontrol

Fabrika kontrol sistemlerinizi farklı noktalardan izleme ve yönetim imkanları sunulacak sistemler geliştiriyoruz. Merkezi SCADA ünitenizden kontrol yapılırken, yerel sahadan da HMI ile sisteme erişebilirsiniz. 

bottom of page