top of page
PN2_Makine-p8.fw.png
ico2_MakineOtomasyonu.fw.png

Çözüm Sunduğumuz PLC-RTU Dilleri

Çözüm Sunduğumuz Kontrol Teknikleri

MAKİNE OTOMASYONU

   İş akış planı verilen mekanik sistemleriniz için paket otomasyon çözümleri hazırlamaktayız. Tecrübe sahibi olduğumuz azot üretim makinesi, GPS-Compass koordinat takibi, karpuz aşılama ve hayvan yemleme makineleriyle sisteminize artı katacak fikirler üretmekteyiz.

 

 

    Akademik ve pratik altyapımız sayesinde CodeSys tabanlı ST, Ladder ,Function Block Diagram ve Instructıon teknikleri ile programlama hizmeti sunmaktayız. Makinenin ihtiyacı ve firmanın eski deneyimine göre programlama dilini isteğinize göre yazmaktayız. Bu sayede mevcut otomasyon tecrübenizi muhafaza etmenize olanak sağlıyoruz. 

Profesyonel Kontrolörler

PLC, RTU ve endüstriyel bilgisayar kontrolör tabanlı çözüm seçenekleriyle makinenizin fonksiyonuna göre çözümler sunmaktayız. Marka bağımlılığından ziyade ihtiyacınıza özel donanım altyapısı kullanmaktayız.

Makinedeki istenilen bilgileri belirli periyotlarla kayıt altına alıp, yapılan işlermler hakkında bilgi  sahibi olup ayrıca arıza olasılıklarını incelemek için veriler raporlayabilmekteyiz.

Makine komponentlerinize özgün grafik çalışmalarımızla üretiminizin size özel olmasını sağlıyoruz. Bu sayede yaptığınız AR-GE'nizin görsel olarak da tamamlanmasına destek veriyoruz.

Kullanıcı kontrollü ve güvenlik önlemleriyle yönetimsel yeteneklerinize güç katıyoruz. Bilgisayar veya HMI ile arayüz sağlanılarak hem kullanıcı dostu hem de kolay yönetimli sistemler geliştirmekteyiz. 

Özgün GUI

Kayıt Fonksiyonları

Kullanıcı Tanımlama

Uzaktan Destek

Makinenizin olası arıza durumlarına uzaktan inceleme imkanı sunmak için ethernet, GSM veya wi-fi tabanlı sistemler geliştiriyoruz.

bottom of page